« Listopad 2018 »

Športsko školski klub Mladost 3.
Županijsko Natjecanje u malom nogometu
Autor: Mirjana Levanic, 7. 3. 2018.

U utorak, 6.3.2018. godine, OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci nastupila je u finalu Osnovnih škola Vukovarsko - srijemske županije u malom nogometu koje se održalo u Osnovnoj školi Bartola Kašića Vinkovci.

U finalu smo se susreli sa OŠ M. A. Reljkovića iz Cerne. Nakon početnog odmjeravanja snaga krajem prvog poluvremena dolazimo u vodstvo pogotkom Lovre Križanovića. Niz sjajnih prilika za povećanje vodstva nismo iskoristili te naš protivnik poravnava rezultat na 1 prema 1. Nakon toga gledali smo vrlo otvorenu utakmicu sve do trenutka kada Michael Domagoj Suppiger zabija za 2 prema 1, a nakon njega i Lovro Križanović svojim drugim pogotkom potvrđuje našu pobjedu  od 3 prema 1.

Osvojenim prvim mjestom u županiji plasirali smo se na Državnu poluzavršnicu regije istok 20.3.2018. u Osijeku.

Za OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupili su: Josip Horvat, Ivan Ferbežar, Fran Krušelj (8. a), Andrej Balić, Lovro Križanović, Ivan Nikolić, Michael Domagoj Suppiger (8. c), Lovro Danka, Marko Goman (7. a), Ivan Dragun(7. b).

Čestitke šampionima!

Ilija Šibenik,  učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture