preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Vinkovci

Login

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Naš YouTube kanal

Anketa
Koliko dnevno provodiš vremena na internetu?







Tražilica
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

I reći ću vam samo još jednu stvar

ZAPAMTITE VUKOVAR!

18.11.1991.

BLAGO DANU KOJI POČNE MIRISIMA KRUHA

 
Blago danu koji počne mirisima kruha!
Ništa tako ne miriše, što god da se skuha.
Pekare nas tako mame od ranoga jutra.
Oduvijek je tako bilo, a bit će i sutra!

Svaki pekar pozna brašna različite vrste.
Od njega se prave čuda - da poližeš prste!
Kiflice od prhkog tijesta, pogače i pite,
mliječne ili voćne štruce, rezane na šnite.

Netko više voli krafne, netko štrukle slasne,
od najtanjih svježih kora bureke nemasne.
Po svemu se posut može šećera il' soli,
sezama il' origana, netko i to voli…

Pekari, k'o čarobnjaci, oduvijek se trude
othraniti tim umijećem i djecu i ljude.
Zato svatko neka čuje za pekarsko znanje
jer baš ono zaslužuje najveće priznanje!
 

Natali Šarić

Hrvatska enciklopedija

Prometna učilica

Sigurniji internet

Dislajkam mržnju

Google prevoditelj

Natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko Natjecanje iz Tehničke kulture
Autor: Mirjana Levanic, 6. 3. 2017.

Županijsko natjecanje iz Tehničke kulture održano je 3. ožujka 2017. godine u Osnovnoj školi Antuna Bauera u Vukovaru. Na natjecanju su sudjelovali učenici 5. – 8. razreda. Učenike je za natjecanje pripremio njihov mentor Josip Funarić, učitelj Tehničke kulture.

Učenici su u H - kategoriji - 5. razred – modelarstvo i maketarstvo od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
2. 82 Jakov Maroševac 5. c
18. 68 Adam Winkler 5. b

Učenici su u H - kategoriji - 6. razred – graditeljstvo od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
7. 79 Stjepan Romić 6. c
23. 53 Luka Šarić 6. b

Učenici su u H - kategoriji - 7. razred –  obrada materijala od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
10. 70 Luka Geljić 7. b
11. 69 Nikola Ćaeta 7. c

Učenici su u H - kategoriji - 7. razred – strojarske konstrukcije od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
1. 84 Matej Lončar 7. b

Učenici su u P - kategoriji - 5. - 8. razred –  fotografija od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
3. 61 Robert Kalinić 8. b
6. 57 Jelena Vojnić 7. c

Učenici su u P - kategoriji - 5. - 8. razred –  orijentacija i komunikacija od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
1. 89 Marko Štiler 6. c
2. 86 Lucija Marojević 6. a
3. 84 Lovro Lešić 7. a

Učenici su u P - kategoriji - 5. - 8. razred –  modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
3. 82 Karlo Cindrić 8. c






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju