preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Vinkovci

Login

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Naš YouTube kanal

Priloženi dokumenti:
PLAN NABAVE 2017..pdf

Anketa
Koliko dnevno provodiš vremena na internetu?







Tražilica
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

MOJOJ UČITELJICI

Jedna riječ HVALA
dosta nije
za svu dobrotu
što se u vama krije.

Niti godine mogu
izblijediti
ono što sam od vas
uspio naučiti.

Ne samo brojke,
slova i znanje,
već nešto puno više;
Naučio sam voljeti sebe i druge.

Na rastanku neću plakati
niti ću  suze liti,
s velikim osmijehom obećavam;
"Nikad vas neću zaboraviti!"

Hrvatska enciklopedija

Prometna učilica

Sigurniji internet

Dislajkam mržnju

Google prevoditelj

Natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko Natjecanje iz Tehničke kulture
Autor: Mirjana Levanic, 6. 3. 2017.

Županijsko natjecanje iz Tehničke kulture održano je 3. ožujka 2017. godine u Osnovnoj školi Antuna Bauera u Vukovaru. Na natjecanju su sudjelovali učenici 5. – 8. razreda. Učenike je za natjecanje pripremio njihov mentor Josip Funarić, učitelj Tehničke kulture.

Učenici su u H - kategoriji - 5. razred – modelarstvo i maketarstvo od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
2. 82 Jakov Maroševac 5. c
18. 68 Adam Winkler 5. b

Učenici su u H - kategoriji - 6. razred – graditeljstvo od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
7. 79 Stjepan Romić 6. c
23. 53 Luka Šarić 6. b

Učenici su u H - kategoriji - 7. razred –  obrada materijala od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
10. 70 Luka Geljić 7. b
11. 69 Nikola Ćaeta 7. c

Učenici su u H - kategoriji - 7. razred – strojarske konstrukcije od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
1. 84 Matej Lončar 7. b

Učenici su u P - kategoriji - 5. - 8. razred –  fotografija od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
3. 61 Robert Kalinić 8. b
6. 57 Jelena Vojnić 7. c

Učenici su u P - kategoriji - 5. - 8. razred –  orijentacija i komunikacija od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
1. 89 Marko Štiler 6. c
2. 86 Lucija Marojević 6. a
3. 84 Lovro Lešić 7. a

Učenici su u P - kategoriji - 5. - 8. razred –  modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina od ukupno 100 bodova osvojili:

Rang Bodovi Ime i prezime Razred
3. 82 Karlo Cindrić 8. c






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju