preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Vinkovci

Login

Kalendar
« Veljača 2015 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA ZA DRUGO POL. ŠK.GOD. 2014./15.

Okvirni vremenik pisanih provjera je školski dokument koji je svaka škola dužna imati za tekuću školsku godinu. Vremenik se sastoji od popisa razrednih odjela i kalendara nastavnih dana te upisanih planiranih pisanih provjera. Izrađen je prema izvedbenome nastavnome planu i programu i rasporedu sati pojedinih razrednih odjela.

U iznimnim je situacijama moguće odgoditi planiranu pisanu provjeru ili odustati od pisanoga provjeravanja utvrđena vremenikom. Nakon obrazloženja i novoga dogovora s učenicima odluku o tome donosi predmetni nastavnik.

Anketa
Bavite li se sportom?





Školski kurikulum objavljen na mrežnim stranicama škole, dostupan je učenicima, roditeljima i svima zainteresiranima za život i rad škole.

Tražilica

ZALJUBLJENI SNJEGOVIĆ

 
U koga će se zaljubiti snjegović?
Tu je pokraj njega jela,
kao i on posve bijela.

I ptičica sjeničica
cvrkutava skakalica, modričica.

I u gladnoga zečića,
iako mu nos
ukrasti pokušava,
a za oko mu zapela i Tina
i njezina duga kosa plava.

Ne znamo bi li još i više
"kandidata" moglo biti,
jer snjegović hladan
vruće srce ima
i svoju ljubav želi
darovati svima.
 
Vera Zemunić

 

Hrvatska enciklopedija

Google prevoditelj

Prometna učilica

Natjecanja
Školsko natjecanje iz matematike
Mirjana Levanic / datum: 1. 2. 2015. 10:03

Školsko natjecanje iz matematike održano je 29. siječnja 2015. godine.

Učenici/e četvrtih razreda su postigli slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentorica
1. 40 Borna Medo Matea Gubica
1. 40 Josipa Žic Cila Majstorović
2. 37 Lovro Danka Cila Majstorović
3. 35 Stjepan Romić Andrea Stanušić
4. 31 Lucija Marojević Cila Majstorović
5. 19 Zlatko Šokčević Matea Gubica

Učenici/e petih razreda su postigli slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentorica
1. 23 Vedran Pejaković Eva Lombarović
2. 16 Leon Beljo Eva Lombarović
3. 11 Ena Pavelić Eva Lombarović
4. 10 Duje Dobošević Eva Lombarović
5. 6 Marko Plivelić Marcela Tunjić

Učenici/e šestih razreda su postigli slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentora
1. 15 Tomislav Čančarević Zvonko Vendling
2. 9 Robert Kalinić Zvonko Vendling

Učenici/e sedmih razreda su postigli slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentorica
1. 39 Vittorio Vičević Eva Lombarović
2. 28 Marina Grbavac Eva Lombarović
3. 15 David Winkler Eva Lombarović
3. 15 Antonio Vnuk Eva Lombarović
4. 10 Marko Budak Marcela Tunjić
5. 8 Olja Martinović Marcela Tunjić
6. 7 Arian Benjamin Bilić Marcela Tunjić

Učenici/e osmih razreda su postigli slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentorice
1. 34 Lorena Žužak Emica Vendling
2. 28 Fran Lončar Emica Vendling
3. 24 Dario Dugonjevac Emica Vendling
4. 15 Zvonimir Zadro Emica Vendling
5. 7 Lucija-Dafne Blažević Emica Vendling

 


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz geografije
Mirjana Levanic / datum: 28. 1. 2015. 14:29

Školsko natjecanje iz geografje održano je 28. siječnja 2015. godine. Na natjecanju su sudjelovali učenici i učenice od petog do osmog razreda.

Učenici/ce petih razreda su postigli/e slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
1.  66 Fran Krušelj 5. a Ana Matić, prof.
1. 66 Matej Lončar 5. b Ana Matić, prof.
2. 62 Luka Geljić 5. b Ana Matić, prof.
3. 57 Elena Gali 5. b Ana Matić, prof.
3. 57 Josip Horvat 5. a Ana Matić, prof.
4. 55 Lovro Lešić 5. a  Ana Matić, prof.

Učenici/ce šestih razreda su postigli/e slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
1.  53 Gabrijela Žic 6. a Danijela Zovko, prof.
2. 52 Mirna Grbavac 6. c Danijela Zovko, prof.
2. 49 Anita Subotić 6. a Danijela Zovko, prof.
2. 43 Mihael Hršak 6. c Danijela Zovko, prof.
3. 43 Boris Hvala 6. a Danijela Zovko, prof.
4. 36 Jakov Klaić 6. a Danijela Zovko, prof.

Učenici/ce sedmih razreda su postigli/e slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
1. 63 Iva Krušelj 7. a Ana Matić, prof.
2. 60 Ivana Maroslavac 7. a Ana Matić, prof.
2. 60 Marina Grbavac 7. a Ana Matić, prof.
3. 58 Dominik Greifenstein 7. b Ana Matić, prof.
4. 52 David Winkler 7. a Ana Matić, prof.
5. 45 Lea Nađ 7. b Ana Matić, prof.
6. 34 Mateo Kuveždić 7. b Ana Matić, prof.
7. 32 Luka Nikolić 7. b Ana Matić, prof.

Učenici/ce osmih razreda su postigli/e slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
1.  66 Fran Lončar 8. a Danijela Zovko, prof.
2. 61 Ivan Gazić 8. c Danijela Zovko, prof.

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz engleskog jezika
Mirjana Levanic / datum: 26. 1. 2015. 19:07

U srijedu 22. siječnja 2015. održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika za učenike osmih razreda u našoj školi. 

Učenike je za natjecanje priremala Ivana Vrselja, učiteljica engleskog jezika.

Učenici su postigli slijedeće rezultate:
 
Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentorice
1. 50 Lorena Žužak 8. b Ivana Vrselja
2. 47 Petra Tonković 8. c Ivana Vrselja
3. 43 Ivan Gazić 8. c Ivana Vrselja
4. 37 Robert Šimić 8. c Ivana Vrselja

Prva tri učenika u tablici su pozvana na županijsko natjecanje.


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje u plivanju
Mirjana Levanic / datum: 22. 1. 2015. 17:58
U četvrtak, 15.01.2015. godine, učenici OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupili su na županijskom natjecanju OŠ Vukovarsko srijemske županije u plivanju. 
 
Dječaci:
50m slobodno: Nikola Ćaleta (5. c) - 1.mjesto;Vedran Vučko (8. a) - 5. mjesto
50m leđno: Marko Budak (7. d) - 1. mjesto; Karlo Šarić (8. b) - 7. mjesto
50m prsno: Ivan Kuljanić (8. a) - 2. mjesto; Matej Lončar (5. b) - 7. mjesto
50m leptir: Alojzije Ćaleta (8. b) - 1. mjesto ; Robert Kalinić (6. b) - 7. mjesto 
Štafeta 4x50m mješovito: Ćaleta A., Kuljanić, Budak, Ćaleta N. - 1. mjesto
Štafeta 4x50m slobodno: Vučko, Kalinić, Šarić, Lončar – 3. mjesto
 
U ukupnom poretku dječaci su osvojili 1. mjesto te time ostvarili plasman na državno natjecanje u Rijeci 17. i 18.03.2015.
 
Djevojčice:
50m slobodno: Matea Kalinić (7. a) - 3. mjesto; Ana Ćićerić (6. c) - 4. mjesto
50m leđno: Mirna Grbavac (6. c) - 3. mjesto; Monika Grbavac (3. c) - 4. mjesto
50m prsno: Marina Grbavac (7. a) - 1. mjesto; Lara Križanić (8. b) - 2. mjesto
50m leptir: Laura Matić (6. c) - 4. mjesto
Štafeta 4x50m slobodno: Grbavac, Kalinić, Grbavac, Matić – 2. mjesto
 
U ukupnom poretku djevojčice su osvojile 2. mjesto u županiji.
 
Ilija Šibenik, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz informatike
Mirjana Levanic / datum: 21. 1. 2015. 18:55

Školsko natjecanje iz informatike održano je 21. siječnja 2015. godine. Na natjecanju su sudjelovali učenici petih, šestih, sedmih i osmih razreda programirajući u MSW Logu.  Učenici osmih razreda su se natjecali iz teoretskog znanja u "Osnovama informatike". Učenike je za natjecanje pripremala mentorica Mirjana Levanić, učiteljica informatike. Klikom na opširnije možete vidjeti zadatke s natjecanja.

U programskom jeziku MSW Logo učenici petih razreda osvojili su od ukupno 150 bodova sljedeće: 

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred
1. 150 Vedran Pejaković 5. c
1. 150 Fran Krušelj 5. a
1. 150 Matej Lončar 5. b
1. 150 Duje Dobošević 5. b
2. 138 Lovro Lešić 5. a
3. 80 Lovro Ćorić 5. b
4. 30 Enio Vičević 5. c

Prvih pet učenika u tablici su pozvani na županijsko natjecanje.

U programskom jeziku MSW Logo učenici šestih razreda osvojili su od ukupno 150 bodova sljedeće: 

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred
1. 150 Tomislav Celić 6. c
2. 143 Mihael Hršak 6. c
3. 87 Josip Parlov 6. b
4. 80 Mirna Grbavac 6. c

Prva dva učenika u tablici su pozvana na županijsko natjecanje.

U istom programskom jeziku učenici sedmih razreda osvojili su od ukupno 150 sljedeće bodove:

Rang Bodovi Ime i prezime učenice Razred
1. 65 Marin Kovalisko 7. d
2. 57 Mateo Sejfović 7. d
3. 51 Vittorio Vičević 7. a

U istom programskom jeziku učenik osmog razreda osvojio je:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred
1. 56 Dario Dugonjevac 8. c

U Osnovama informatike učenici osmih razreda osvojili su od ukupno 30 bodova sljedeće: 

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred
1. 22 Dario Dugonjevac 8. c
2. 18 Bruno Licht 8. a
3. 17 Alen Nađ 8. b
4. 16 Paula Frančešević 8. a
4. 16 Marko Marić 8. c
4. 16 Abel Cirimotić 8. c
5. 10 Fran Čuljak 8. b

Prvih šest učenika u tablici su pozvani na županijsko natjecanje.

U gornjem redu stoje slijeva: Mirjana Levanić, Dario Dugonjevac, Marin Kovalisko, Vittorio Vičević, Mateo Sejfović, Tomislav Celić, Mihael Hršak, Josip Parlov i Mirna Grbavac. U donjem redu su: Matej Lončar, Duje Dobošević, Lovro Ćorić, Lovro Lešić, Enio Vičević, Vedran Pejaković i Fran Krušelj.


[OPŠIRNIJE]



Judo
Mirjana Levanic / datum: 18. 12. 2014. 17:39

U subotu 13. prosinca 2014. pod vodstvom učitelja Jakova Šikića u Sokolskom domu u Vinkovcima održano je županijsko natjecanje u judu. Učenici naše škole već su tradicionalno osvojili zapažena mjesta.

Muška ekipa u sastavu: Luka Levaković, (3. a) – 3. mjesto do 34 kg; Gabriel Žalac, (5. a) – 3. mj; do 38 kg, Robert Kalinić (6. b) - 1. mj; do 42 kg, Filip Šarić (6. c) - 1. mj; do 50 kg, Ivan Kanc (8. a) – 1. mj; do 55 kg, Luka Geljić (5. b) – 3. mj; do 60 kg, Anton Antolović (6. b) – 2. mj; do 66 kg, Marko Marić (8. c) – 3. mj; do 66 kg, Mateo Sejfović (7. d) – 1. mj; do 73 kg i Luka Plivelić (8. c) 1. mj. preko 73 kg osvojila je ekipno 1. mjesto u Županiji te stekli pravo odlaska na državno natjecanje.

Ženska ekipa u sastavu: Olja Martinović (7. d) – 2. mj. do 48 kg; Nika Tekić (7. d) – 3. mj. do 48 kg i Klara Klarić (6. b) – 3. mj. preko 63 kg osvojile su ekipno 3. mjesto u Županiji.

Čestitamo!


[OPŠIRNIJE]



CROSS VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE
Mirjana Levanic / datum: 4. 11. 2014. 11:03

U četvrtak, 30.10.2014. godine, u Vinkovcima, na pomoćnom stadionu HNK Cibalije, održan je cross za učenike osnovnih i srednjih škola Vukovarsko-srijemske županije. Za OŠ Josipa Kozarca iz Vinkovaca natjecalo se 8 učenika.

Učenici su nastupili u sastavu: Lovro Nedeljković (8. c), Filip Bosak (8. a), Ivan Kanc (8. a), Viktor Leo Vukičević (8. b) i osvojili ekipno 2. mjesto u županiji.

Nastupile su i učenice u sastavu: Katarina Stantić (8. b), Sara Šota (8. b), Laura Lukavski (8. a) i Katarina Hrvojević (8. a).

Svi učenici nastupili su pod vodstvom učitelja tjelesne i zdravstvene kulture Jakova Šikića. 


[OPŠIRNIJE]



Natjecanje u malom nogometu za 5. i 6. razrede
Mirjana Levanic / datum: 10. 6. 2014. 17:59

U srijedu, 14. svibnja 2014.  godine, OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci nastupila je na Županijskom natjecanju osnovnih škola Vukovarsko-srijemske županije u malom nogometu za 5. i 6. razrede.

Nastupilo je sedam škola raspoređenih u dvije grupe. Naša škola nalazila se u grupi sa četiri ekipe te smo odigrali tri utakmice u grupi.

Prvu utakmicu remizirali smo sa OŠ A. G. Matoša, Vinkovci rezultatom  2 prema 2. Drugu utakmicu pobijedili smo OŠ Bartola Kašića, Vinkovci 3 prema 1. Zadnju utakmicu u skupini pobijedili smo OŠ Siniše Glavaševića, Vukovar 4 prema 1.

S dvije pobijede i jednim neodlučenim rezultatom izborili smo plasman u finale gdje nas je čekala ekipa OŠ Vladimira Nazora, Vinkovci. U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio neodlučen 2 prema 2 te se pristupilo izvođenju šesteraca. Tu smo bili uspješniji u prve dvije serije 2 prema 0 te tako izborili plasman na Državnu poluzavršnicu u malom nogometu za 5. i 6. razrede.

Najbolji strijelac u našoj ekipi bio je Antonio Vnuk, 6. a sa 4 postignuta pogotka.

Za OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupili su: Luka Orešković, Vittorio Vičević, Antonio Vnuk (6. a); Anto Adžamić, Lovro Bilandžija, Maran Rajković (6. b); Frane Karaban, Marko Pavić, Marko Zagorc (6. c), Arian Benjamin Bilić, Leo Ćorluka, Miran Lukadinović (6. d). Voditelj ekipe učitelj Tzk OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci Ilija Šibenik.

Ilija Šibenik

Na slici slijeva stoje: Ilija Šibenik, Antonio Vnuk, Leo Ćorluka, Miran Lukadinović, Maran Rajković, Marko Zagorc, Vittorio Vičević. U donjem redu: Frane Karaban, Arian Benjamin Bilić,  Marko Pavić, Lovro Bilandžija,  Anto Adžamić, Luka Orešković.


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz biologije
Mirjana Levanic / datum: 14. 3. 2014. 15:41

Županijsko natjecanje iz biologije je održano 14. ožujka 2014. godine u Osnovnoj školi "Matija Gubec" u Jarmini. Na natjecanju su sudjelovali učenici i učenice sedmih i osmih razreda.

Učenici/ce sedmih razreda su postigli slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentora
4. 27,5 Ivan Gazić 7. c Zlatko Pavlović
16. 18 Laura Lukavski 7. a Zlatko Pavlović


Učenik osmog razreda je postigao slijedeći rezultat:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
11. 29,5 Luka Žurić 8. b Nada Grujin

 


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz kemije
Mirjana Levanic / datum: 13. 3. 2014. 16:04

Županijsko natjecanje iz kemije je održano 13.  ožujka 2014. godine u Osnovnoj školi "Antun Gustav Matoš" u Vinkovcima. Na natjecanju su sudjelovali učenici i učenice sedmih i osmih razreda. Učenici sedmih razreda su postigli slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentora
2. 41 Dario Dugonjevac 7. c Zlatko Pavlović
6. 36,5 Zvonimir Gale 7. a Zlatko Pavlović

Učenica osmog razreda je postigla slijedeći rezultatie:

Rang Bodovi Ime i prezime učenice Razred Ime i prezime mentorice
9. 33 Dora Perić 8. a Nada Grujin

 


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz povijesti
Mirjana Levanic / datum: 10. 3. 2014. 18:41

Županijsko natjecanje iz povijesti održano je 7. ožujka 2014. godine u Osnovnoj školi Vladimira Nazora u Vinkovcima. Na natjecanju su sudjelovali učenici i učenice sedmih i osmih razreda.

Učenice/i sedmih razreda su postigle/i slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
4. 32 Ana Nera Horvat 7. b Danijela Zovko, prof.
4. 32 Jure Selak 7. c Danijela Zovko, prof.
5. 30 Ana-Marija Gregić 7. c Danijela Zovko, prof.
9. 25 Karla Bošnjak 7. c Danijela Zovko, prof.
13. 20 Barbara Kolak 7. b Danijela Zovko, prof.

Učenice osmih razreda su postigle slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenice Razred Ime i prezime mentorice
3. 45 Petra Ivezić 8. c Ana Matić, prof.
4. 39 Dora Petričević 8. c Ana Matić, prof.
6. 33 Ines Nad 8. a Ana Matić, prof.
7. 32 Klaudia Kelemen          8. b Ana Matić, prof.

Na slici slijeva: Ines Nad, Ana - Nera Horvat, Barbara Kolak, Karla Bošnjak, Ana - Marija Gregić, Klaudia Kelemen, Petra Ivezić, Dora Petričević i Jure Selak.


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz tehničke kulture
Mirjana Levanic / datum: 7. 3. 2014. 15:22

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture je održano 7.  ožujka 2014. godine u Osnovnoj školi Antun Bauer u Vukovaru. Na natjecanju su sudjelovali učenici i učenice petih i šestih razreda. Učenice petih razreda su se natjecale u kategoriji maketarstvo i modelarstvo i imale su praktičan zadatak, pomoću papira, izraditi kutiju za nakit. Učenice šestih razreda su se natjecale u kategoriji graditeljstvo i imale su praktičan zadatak, također pomoću papira, izraditi kuću. Svi su učenici uz praktičan zadatak imali i pismeni ispit i prezentaciju svog rada. 

Učenica petog razreda je postigla slijedeći rezultat:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentora
12. 57 Tena Čačija 5. b Josip Funarić, dipl.ing. stroj.

Učenica šestog razreda je postigla slijedeći rezultat:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentora
5. 76 Iva Jurčić 6. b Josip Funarić, dipl.ing. stroj.

 


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz geografije
Mirjana Levanic / datum: 7. 3. 2014. 14:24

Županijsko natjecanje iz geografije održano je 7. ožujka 2013. godine u Osnovnoj školi "Ivan Mažuranić". Na natjecanju su sudjelovali učenici i učenice od petog do osmog razreda.

Učenici/e petih razreda su postigli/e slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenica Razred Ime i prezime mentorice
1.  67 Gabrijela Žic 5. a Danijela Zovko, prof.
2. 66 Kali Živković 5. c Danijela Zovko, prof.
5. 59 Mirna Grbavac 5. c Danijela Zovko, prof.

Učenici/ce šestih razreda su postigli/e slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ca Razred Ime i prezime mentorice
1. 62 Iva Krušelj 6. a Ana Matić, prof.
2. 61 Ivana Maroslavac 6. a Ana Matić, prof.
3. 59 Dominik Greifenstein 6. b Ana Matić, prof.
3. 59 Marina Grbavac 6. a Ana Matić, prof.

Učenici/ce sedmih razreda su postigli/e slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred Ime i prezime mentorice
3. 59 Fran Lončar 7. a Danijela Zovko, prof.
4. 57 Ivan Gazić 7. c Danijela Zovko, prof.
5. 55 Dario Dugonjevac 7. c Danijela Zovko, prof.

Osmih slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenice Razred Ime i prezime mentorice
1. 60 Dora Perić 8. a Ana Matić, prof.
2. 58 Magdalena Žalac 8. a Ana Matić, prof.

Na slici slijeva u prvom redu: Ivana Maroslavac, Iva Krušelj, Magdalena Žalac, Dora Perić, Dominik Greifenstein, Kali Živković i Gabrijela Žic. U drugom redu: Ivan Gazić, Fran Lončar, Dario Dugonjevac, Marina Grbavac i Mirna Grbavac.


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika
Mirjana Levanic / datum: 5. 3. 2014. 18:59

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika održano je u našoj školi 5. ožujka 2014.g. 

Klikom na opširnije možete vidjeti tablicu konačnog poretka za sve učenike koji su sudjelovali na natjecanju.

A učenice/i sedmih razreda ove rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
7. 60 Ivan Gazić 7. c Anamarija Krajinović
10. 54 Zvonimir Zadro 7. b Marija Ćorić
12. 50 Lorena Žužak 7. b Marija Ćorić
12. 50 Sara Šota 7. b Marija Ćorić

Učenice/i osmih razreda naše škole su postigle slijedeće rezultate:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Razred Ime i prezime mentorice
1. 77 Marin Špiko 8. b Ivana Ćorić
2. 75 Dora Perić 8. a Anamarija Krajinović
6. 63 Katarina Čančarević 8. b Ivana Ćorić
9. 55 Adriano Bojka 8. b Ivana Ćorić

 


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz informatike
Mirjana Levanic / datum: 21. 2. 2014. 16:40

Županijsko natjecanje iz informatike održano je 21. veljače 2014. godine u OŠ Zrinskih Nuštar. Na natjecanju su sudjelovali učenici petih, šestih i sedmih razreda. Učenici su programirali u programskom jeziku MSW Logu.  Učenike je za natjecanje pripremala mentorica Mirjana Levanić, učiteljica informatike. Klikom na opširnije možete vidjeti zadatke s natjecanja.

U programskom jeziku MSW Logo učenici petih razreda osvojili su od ukupno 200 bodova slijedeće: 

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred
4. 62 Mihael Hršak 5. c
5. 55 Karlo Cindrić 5. c
7. 41 Mirna Grbavac 5. c
9. 25 Josip Parlov 5. b
10. 3 Robert Kalinić 5. b

U istom programskom jeziku učenici šestih razreda osvojili su slijedeće bodove:

Rang Bodovi Ime i prezime učenice Razred
1. 52 Vittorio Vičević 6. a
7. 21 Marin Kovalisko 6. d
9. 17 Ivana Maroslavac 6. a
10. 15 Iva Jukić 6. d
11. 12 Marina Grbavac 6. a
11. 12 Mateo Sejfović 6. d
12. 9 Marko Zagorc 6. c

U istom programskom jeziku učenik sedmog razreda osvojio je:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Razred
1. 65 Dario Dugonjevac 7. c

 


[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz matematike
Mirjana Levanic / datum: 19. 2. 2014. 11:56

Županijsko natjecanje iz matematike održano je 18. veljače 2014. godine u Rokovcima u Osnovnoj školi "Ivana Brlić Mažuranić". Naši učenici su postigli slijedeće rezultate:

Četvrti razred:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentorica
12. 21 Vedran Pejaković Ksenija Hrgovčić

Šesti razred:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentorica
5. 18 Marina Grbavac Eva Lombarović
21. 4 Vittorio Vičević Eva Lombarović
31. 1 Iva Jukić Marcela Tunjić

Sedmi razred:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika/ce Ime i prezime mentorice
6. 30 Dario Dugonjevac Emica Vendling
7. 30 Lorena Žužak Emica Vendling
8. 29 Fran Lončar Emica Vendling

Osmi razred:

Rang Bodovi Ime i prezime učenika Ime i prezime mentorice
13. 7 Luka Žurić Eva Lombarović

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju